Behöver du komma i bättre form?
Då har jag ett erbjudande kan man ta med vilka ambitioner man än har!
Är du en etablerad atlet och vill bygga upp mer styrka i ben och säte? Är du en ”vanlig” kille eller tjej som är less på att ha ont p.g.a dålig hållning eller svaga muskler, eller vill du helt enkelt bygga en vältränad kropp?
Vi kommer fokusera på att utveckla en stark bas genom varierad träning med kettlebells, skivstång och plyometrisk träning.
Fokus blir ben, säte, rygg och mage. Hela kroppen kommer såklart att tränas, men dom stora muskelgrupperna kommer prioriteras.
Om ni tar detta erbjudande så analyserar jag vad ni behöver, gör ett program som sträcker sig på 4 veckor med progressioner as we go.
Ni behöver bara komma till träningarna så hjälper jag er med resten!
– Begränsat antal platser (3 st)
– 3 ggr i veckan
– 4 veckor
– Analyser och personligt utformade pass
– One on one
– Möljighet att välja tider från morgon till kväll
2500kr
För konsultation och bokning skicka ett pm till mig på Facebook (Fredrik Berglund), eller via telefon samtal/sms till 070-3065216.